  • WR44-U900-CE1-XK
WR44-U900-CE1-XK
advertisement
Manufacturer No:
WR44-U900-CE1-XK
Manufacturer:
Digi
HK JDW NO:
249-WR44-U900-CE1-XK
Package:
Datasheet:
WR44-U900-CE1-XK
Description:
TRANSPORT WR44 - HSPA+ (800/850/
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WR44-U900-CE1-XK
  • Series
    Transport®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Supply
    9V~36V
  • Frequency
    850MHz 900MHz 1.7GHz 1.9GHz 2.1GHz