  • WR11-U900-D34-SW
WR11-U900-D34-SW
advertisement
Manufacturer No:
WR11-U900-D34-SW
Manufacturer:
Digi
HK JDW NO:
249-WR11-U900-D34-SW
Package:
Datasheet:
WR11-U900-D34-SW
Description:
DIGI TRANSPORT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WR11-U900-D34-SW
  • Series
    Transport®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Frequency
    850MHz 900MHz 1.7GHz 1.8GHz 1.9GHz 2.1GHz