  • WR11-L700-DE1-XW
WR11-L700-DE1-XW
advertisement
Manufacturer No:
WR11-L700-DE1-XW
Manufacturer:
Digi
HK JDW NO:
249-WR11-L700-DE1-XW
Package:
Datasheet:
WR11-L700-DE1-XW
Description:
CELLULAR ROUTER EMEA/APAC 4G/3G
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WR11-L700-DE1-XW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Published
    2015
  • Series
    Transport®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    700MHz 850MHz 1.7GHz 1.9GHz