  • WP7B-P034VA1-R6000
WP7B-P034VA1-R6000
advertisement
Manufacturer No:
WP7B-P034VA1-R6000
HK JDW NO:
398-WP7B-P034VA1-R6000
Package:
Description:
Plug, Outer Shroud Contacts Tape & Reel (TR) 2 Rows 0.016 0.40mm Surface Mount 34 Positions WP7 Gold
Quantity:
In Stock : 15399
Step5Bar-code shipping tag
WP7B-P034VA1-R6000
  • Published
    2013
  • Part Status
    Obsolete
  • Connector Type
    Plug, Outer Shroud Contacts
  • Number of Positions
    34
  • Pitch
    0.016 0.40mm
  • Height Above Board
    0.020 0.50mm
  • Stack Height (Mating)
    0.7mm