  • WLS15XGR0500DSQP
WLS15XGR0500DSQP
advertisement
Manufacturer No:
WLS15XGR0500DSQP
HK JDW NO:
124-WLS15XGR0500DSQP
Quantity:
In Stock : 1
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
WLS15XGR0500DSQP
  • Size / Dimension
    500.00mm Lx30.60mm W
  • Color
    Green, Red
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Current - Max
    720mA
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    315lm Green 165lm Red
  • Light Emitting Surface (LES)
    426.40mm L x 24.20mm W
  • Wavelength
    525nm Green 625nm Red
  • Height
    15.50mm