  • WLS15XGR0360DSQP
WLS15XGR0360DSQP
advertisement
Manufacturer No:
WLS15XGR0360DSQP
HK JDW NO:
124-WLS15XGR0360DSQP
Package:
Datasheet:
Description:
DUAL COLOR LIGHT STRIP 360MM
Step5Bar-code shipping tag
WLS15XGR0360DSQP
  • Size / Dimension
    360.00mm Lx30.60mm W
  • Color
    Green, Red
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Current - Max
    480mA
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    210lm Green 110lm Red
  • Light Emitting Surface (LES)
    286.40mm L x 24.20mm W
  • Wavelength
    525nm Green 625nm Red
  • Height
    15.50mm