  • WLS15CDW0500DSQP
WLS15CDW0500DSQP
advertisement
Manufacturer No:
WLS15CDW0500DSQP
HK JDW NO:
124-WLS15CDW0500DSQP
Package:
Datasheet:
Description:
WORK LIGHT STRIP 500MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WLS15CDW0500DSQP
  • Series
    WLS15
  • Size / Dimension
    500.00mm Lx30.60mm W
  • Feature
    IP66, IP67
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED Module
  • Color
    White, Cool
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • CCT (K)
    5000K
  • Current - Max
    820mA
  • Lens Type
    Flat
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    525lm
  • Light Emitting Surface (LES)
    426.40mm L x 24.20mm W
  • Height
    15.50mm