  • WLB32C570MQ
WLB32C570MQ
advertisement
Manufacturer No:
WLB32C570MQ
HK JDW NO:
124-WLB32C570MQ
Package:
Datasheet:
Description:
WORK LIGHT STRIP 570MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WLB32C570MQ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Current - Max
    1.6A
  • Lens Type
    Flat
  • Temperature - Test
    25°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    1500lm
  • Height
    50.20mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Series
    WLB32
  • Size / Dimension
    672.00mm Lx31.90mm W
  • Feature
    IP50
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED Module
  • Color
    White, Cool
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Current - Test
    620mA