  • WL50F-2PBQ
WL50F-2PBQ
advertisement
Manufacturer No:
WL50F-2PBQ
HK JDW NO:
124-WL50F-2PBQ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WL50F-2PBQ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Published
    2014
  • Series
    WL50-2
  • Size / Dimension
    76.00mm Dia
  • Feature
    IP67
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
    Connector
  • Type
    LED Module
  • Color
    White, Cool
  • Voltage - Rated
    30V
  • Voltage - Rated DC
    -30V
  • Configuration
    Round
  • Wire/Cable Type
    PVC
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    72 lm/W
  • CCT (K)
    6500K
  • Current - Max
    110mA
  • Lens Type
    Flat
  • Temperature - Test
    25°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    185lm
  • Height
    50.00mm