  • WK73R2BTTD5762D
WK73R2BTTD5762D
advertisement
Manufacturer No:
WK73R2BTTD5762D
HK JDW NO:
430-WK73R2BTTD5762D
Step5Bar-code shipping tag
WK73R2BTTD5762D
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    57.6kOhm
  • Power (Watts)
    0.75W 3/4W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm