  • W67-X2Q53-10
W67-X2Q53-10
advertisement
Manufacturer No:
W67-X2Q53-10
HK JDW NO:
797-W67-X2Q53-10
Package:
Datasheet:
W67-X2Q53-10
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
W67-X2Q53-10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Panel, Through Hole
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Series
    W6
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated DC
    65V
  • Current Rating (Amps)
    10A
  • Current Rating
    10A
  • Voltage - Rated AC
    277V