  • W1206R031202B-R1
W1206R031202B-R1
advertisement
Manufacturer No:
W1206R031202B-R1
Manufacturer:
International Resistive
HK JDW NO:
3719-W1206R031202B-R1
Package:
1206
Datasheet:
Description:
Thin Film, 12kOhm, 0.1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
W1206R031202B-R1
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    0.1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    12kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    330mW