  • W0603R033651B-R1
W0603R033651B-R1
advertisement
Manufacturer No:
W0603R033651B-R1
Manufacturer:
TT Electronics
HK JDW NO:
850-W0603R033651B-R1
Step5Bar-code shipping tag
W0603R033651B-R1
  • Package / Case
    0603
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    3.65kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    75V
  • Power Rating
    100mW
  • Length
    1.6002mm