  • VTJSACVANF-77.760000
VTJSACVANF-77.760000
advertisement
Manufacturer No:
VTJSACVANF-77.760000
HK JDW NO:
776-VTJSACVANF-77.760000
Step5Bar-code shipping tag
VTJSACVANF-77.760000
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    77.76MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    80mA
  • Height
    1.905mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm