  • VTDP25PC064G-104
VTDP25PC064G-104
advertisement
Manufacturer No:
VTDP25PC064G-104
HK JDW NO:
882-VTDP25PC064G-104
Package:
Datasheet:
VTDP25PC064G-104
Description:
2.5" 9.5MM
Step5Bar-code shipping tag
VTDP25PC064G-104
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Size / Dimension
    100.50mmx69.85mmx9.50mm
  • Voltage - Supply
    5V