  • VTDP25PC016G-104
VTDP25PC016G-104
advertisement
Manufacturer No:
VTDP25PC016G-104
Manufacturer:
Virtium LLC
HK JDW NO:
882-VTDP25PC016G-104
Package:
Datasheet:
VTDP25PC016G-104
Description:
2.5" 9.5MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VTDP25PC016G-104
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Series
    TuffDrive® P25
  • Size / Dimension
    100.50mmx69.85mmx9.50mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    PATA
  • Voltage - Supply
    5V