  • VSFB25CI060G
VSFB25CI060G
advertisement
Manufacturer No:
VSFB25CI060G
HK JDW NO:
882-VSFB25CI060G
Package:
Datasheet:
VSFB25CI060G
Description:
2.5" 7MM
Step5Bar-code shipping tag
VSFB25CI060G
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Series
    StorFly® 25
  • Size / Dimension
    100.50mmx69.85mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Voltage - Supply
    5V