  • VSFB25CI060G-100
VSFB25CI060G-100
advertisement
Manufacturer No:
VSFB25CI060G-100
Manufacturer:
Virtium LLC
HK JDW NO:
882-VSFB25CI060G-100
Package:
Datasheet:
VSFB25CI060G-100
Description:
2.5" 7MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VSFB25CI060G-100
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    StorFly® 25
  • Size / Dimension
    100.50mmx69.85mmx5.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    SATA III
  • Voltage - Supply
    5V