  • VSFB18CI060G-100
VSFB18CI060G-100
advertisement
Manufacturer No:
VSFB18CI060G-100
Manufacturer:
Virtium LLC
HK JDW NO:
882-VSFB18CI060G-100
Package:
Datasheet:
VSFB18CI060G-100
Description:
1.8" 5MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VSFB18CI060G-100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    StorFly® 18
  • Size / Dimension
    78.25mmx54.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    SATA III
  • Voltage - Supply
    5V