  • VR37000002204JR500
VR37000002204JR500
advertisement
Manufacturer No:
VR37000002204JR500
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VR37000002204JR500
Package:
Conformal
Description:
Through Hole 2.2MOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VR37000002204JR500
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    2.2MOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Military Standard
    Not
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10mm