  • VJ2220Y684KXAT
VJ2220Y684KXAT
advertisement
Manufacturer No:
VJ2220Y684KXAT
Manufacturer:
Vishay / Vitramon
HK JDW NO:
877-VJ2220Y684KXAT
Package:
2220
Datasheet:
Description:
680nF Ceramic Capacitor 10% 2220
Step5Bar-code shipping tag
VJ2220Y684KXAT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    2220
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Depth
    5.08mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    5.59mm