  • VJ1825A223FXBAC
VJ1825A223FXBAC
advertisement
Manufacturer No:
VJ1825A223FXBAC
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VJ1825A223FXBAC
Datasheet:
VJ1825A223FXBAC
Description:
22nF Ceramic Capacitor 1% 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations 1825
Step5Bar-code shipping tag
VJ1825A223FXBAC
  • Tolerance
    1%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C