  • VJ1812Y104KXLAT
VJ1812Y104KXLAT
advertisement
Manufacturer No:
VJ1812Y104KXLAT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VJ1812Y104KXLAT
Package:
1812
Datasheet:
VJ1812Y104KXLAT
Description:
100nF Ceramic Capacitor 20% 1812
Quantity:
In Stock : 4255
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
VJ1812Y104KXLAT
  • Package / Case
    1812
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Voltage - Rated DC
    630V
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.5mm