  • VJ1210A220JBRAT4X
VJ1210A220JBRAT4X
advertisement
Manufacturer No:
VJ1210A220JBRAT4X
HK JDW NO:
877-VJ1210A220JBRAT4X
Datasheet:
VJ1210A220JBRAT4X
Description:
VJ OMD 22pF 1500V 1.5kV Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.132Lx0.098W 3.35mmx2.50mm -55°C~125°C 2 Terminations Soft Termination, High Voltage Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
VJ1210A220JBRAT4X
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    VJ OMD
  • Size / Dimension
    0.132Lx0.098W 3.35mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Soft Termination, High Voltage
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Applications
    Boardflex Sensitive
  • Voltage - Rated
    1500V 1.5kV
  • Capacitance
    22pF
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
    C0G
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    1500V
  • Size Code
    1310
  • Height
    1.7mm
  • Length
    3.35mm
  • Width
    2.5mm
  • Thickness (Max)
    0.067 1.70mm
  • Thickness
    1.8542mm