  • VJ1206A332JXAHT
VJ1206A332JXAHT
advertisement
Manufacturer No:
VJ1206A332JXAHT
HK JDW NO:
877-VJ1206A332JXAHT
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
VJ1206A332JXAHT
Description:
VJ 3300pF 50V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm -55°C~150°C Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
VJ1206A332JXAHT
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Series
    VJ
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    3300pF
  • Thickness (Max)
    0.067 1.70mm