  • VJ1111D360GXRAJ
VJ1111D360GXRAJ
advertisement
Manufacturer No:
VJ1111D360GXRAJ
HK JDW NO:
877-VJ1111D360GXRAJ
Datasheet:
VJ1111D360GXRAJ
Description:
VJ QUAD HIFREQ 36pF 1500V 1.5kV Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 0.117Lx0.110W 2.98mmx2.79mm -55°C~125°C High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 1111 (2828 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
VJ1111D360GXRAJ
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.117Lx0.110W 2.98mmx2.79mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Voltage - Rated
    1500V 1.5kV
  • Capacitance
    36pF
  • Thickness (Max)
    0.102 2.59mm