  • VJ0805D820GXCAT
VJ0805D820GXCAT
advertisement
Manufacturer No:
VJ0805D820GXCAT
HK JDW NO:
877-VJ0805D820GXCAT
Description:
VJ HIFREQ 82pF 200V Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm -55°C~125°C High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
VJ0805D820GXCAT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Voltage - Rated
    200V
  • Capacitance
    82pF
  • Thickness (Max)
    0.057 1.45mm