  • VJ0805D220KXAAR
VJ0805D220KXAAR
advertisement
Manufacturer No:
VJ0805D220KXAAR
HK JDW NO:
877-VJ0805D220KXAAR
Description:
VJ HIFREQ 22pF 50V Ceramic Capacitor ±10% C0G NP0 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm -55°C~125°C High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
VJ0805D220KXAAR
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    22pF
  • Thickness (Max)
    0.057 1.45mm