  • VJ0603D3R0VXPAJ
VJ0603D3R0VXPAJ
advertisement
Manufacturer No:
VJ0603D3R0VXPAJ
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VJ0603D3R0VXPAJ
Package:
0603
Datasheet:
Description:
3pF 250V Ceramic Capacitor 30 ppm/°C 0603
Quantity:
In Stock : 80099
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
VJ0603D3R0VXPAJ
  • Package / Case
    0603
  • Material
    Ceramic
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    250V
  • Capacitance
    3pF