  • VG-4231CE 32.7680M-PQEM
VG-4231CE 32.7680M-PQEM
advertisement
Manufacturer No:
VG-4231CE 32.7680M-PQEM
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-VG-4231CE 32.7680M-PQEM
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 6
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VG-4231CE 32.7680M-PQEM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    VG-4231CE
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    32.768MHz
  • Frequency Stability
    ±37ppm
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    1.2mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±75ppm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm