  • VG-4231CA 1.5440M-ZGRC
VG-4231CA 1.5440M-ZGRC
advertisement
Manufacturer No:
VG-4231CA 1.5440M-ZGRC
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-VG-4231CA 1.5440M-ZGRC
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VG-4231CA 1.5440M-ZGRC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    VG-4231CA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    1.544MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    7mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±80ppm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm