  • VDRS05C095AHE
VDRS05C095AHE
advertisement
Manufacturer No:
VDRS05C095AHE
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VDRS05C095AHE
Package:
Datasheet:
VDRS05C095AHE
Description:
Var MOV 95VAC/125VDC 400A 150V Radial Ammo