  • V375A54H600BN
V375A54H600BN
advertisement
Manufacturer No:
V375A54H600BN
HK JDW NO:
834-V375A54H600BN
Step5Bar-code shipping tag
V375A54H600BN
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Series
    Maxi (600W)
  • Size / Dimension
    4.60Lx2.20W x 0.54 H 116.8mmx55.9mmx13.7mm
  • Pbfree Code
    no
  • Power (Watts)
    600W
  • Max Power Dissipation
    600W
  • Base Part Number
    V375A54H600
    1
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Efficiency
    89.6%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    425V
  • Output Voltage
    54V
  • Max Output Current
    11.11A
  • Voltage - Output 1
    54V
  • Voltage - Input (Min)
    250V
  • Input Voltage-Nom
    375V
  • Height
    13.716mm
  • Width
    55.88mm