  • V375A32H600BG
V375A32H600BG
advertisement
Manufacturer No:
V375A32H600BG
HK JDW NO:
834-V375A32H600BG
Step5Bar-code shipping tag
V375A32H600BG
  • Efficiency
    88.1%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    425V
  • Output Voltage
    32V
  • Max Output Current
    18.75A
  • Voltage - Output 1
    32V
  • Voltage - Input (Min)
    250V
  • Input Voltage-Nom
    375V
  • Height
    15.748mm
  • Width
    55.88mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Series
    Maxi (600W)
  • Size / Dimension
    4.60Lx2.20W x 0.62 H 116.8mmx55.9mmx15.7mm
  • Power (Watts)
    600W
  • Max Power Dissipation
    600W