  • V24C5E125BF3
V24C5E125BF3
advertisement
Manufacturer No:
V24C5E125BF3
HK JDW NO:
834-V24C5E125BF3
Step5Bar-code shipping tag
V24C5E125BF3
  • Operating Temperature
    -10°C~100°C
  • Series
    MICRO (125W)
  • Size / Dimension
    2.28Lx1.45W x 0.54 H 57.9mmx36.8mmx13.7mm
  • Power (Watts)
    125W
  • Max Power Dissipation
    125W
    NOT SPECIFIED
  • Base Part Number
    V24C5E125
  • Efficiency
    84.1%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Output Voltage
    5V
  • Max Output Current
    25A
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Input Voltage-Nom
    24V
  • Height
    13.716mm