  • V24B3V3T100BG2
V24B3V3T100BG2
advertisement
Manufacturer No:
V24B3V3T100BG2
HK JDW NO:
834-V24B3V3T100BG2
Step5Bar-code shipping tag
V24B3V3T100BG2
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Series
    MINI (100W)
  • Size / Dimension
    2.28Lx2.20W x 0.50 H 57.9mmx55.9mmx12.7mm
  • Power (Watts)
    100W
  • Max Power Dissipation
    100W
  • Base Part Number
    V24B3V3T100
  • JESD-30 Code
    R-XDFM-P9
  • Efficiency
    81.4%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Output Voltage
    3.3V
  • Max Output Current
    30.3A
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Input Voltage-Nom
    24V
  • Height
    15.748mm
  • Length
    57.9mm
  • Width
    55.9mm