  • V110B28E200BN
V110B28E200BN
advertisement
Manufacturer No:
V110B28E200BN
HK JDW NO:
834-V110B28E200BN
Step5Bar-code shipping tag
V110B28E200BN
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~100°C
  • Series
    MINI (200W)
  • Size / Dimension
    2.28Lx2.20W x 0.50 H 57.9mmx55.9mmx12.7mm
  • Pbfree Code
    no
  • Power (Watts)
    200W
  • Max Power Dissipation
    200W
  • Base Part Number
    V110B28E200
  • Efficiency
    87.5%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    154V
  • Output Voltage
    28V
  • Max Output Current
    7.14A
  • Voltage - Output 1
    28V
  • Voltage - Input (Min)
    66V
  • Input Voltage-Nom
    110V
  • Height
    15.748mm
  • Width
    55.88mm