  • V110B24H200BG3
V110B24H200BG3
advertisement
Manufacturer No:
V110B24H200BG3
HK JDW NO:
834-V110B24H200BG3
Step5Bar-code shipping tag
V110B24H200BG3
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Series
    MINI (200W)
  • Size / Dimension
    2.28Lx2.20W x 0.50 H 57.9mmx55.9mmx12.7mm
  • Power (Watts)
    200W
  • Max Power Dissipation
    200W
  • Base Part Number
    V110B24H200
  • Efficiency
    87.3%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input (Max)
    154V
  • Output Voltage
    24V
  • Max Output Current
    8.33A
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input (Min)
    66V
  • Input Voltage-Nom
    110V
  • Height
    15.748mm
  • Width
    55.88mm