  • UXB02075G4500FRP00
UXB02075G4500FRP00
advertisement
Manufacturer No:
UXB02075G4500FRP00
Manufacturer:
Vishay / BCcomponents
HK JDW NO:
886-UXB02075G4500FRP00
Package:
Ceramic
Description:
Through Hole 450Ohm, Thin Film,
Step5Bar-code shipping tag
UXB02075G4500FRP00
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    5 ppm/°C
  • Resistance
    450Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.3mm