  • UXB02070F6731BC100
UXB02070F6731BC100
advertisement
Manufacturer No:
UXB02070F6731BC100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-UXB02070F6731BC100
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
Through Hole 6.73kOhm, Thin Film,
Step5Bar-code shipping tag
UXB02070F6731BC100
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    6.73kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.3mm