  • UU9LFBHNP-B283
UU9LFBHNP-B283
advertisement
Manufacturer No:
UU9LFBHNP-B283
HK JDW NO:
738-UU9LFBHNP-B283
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
UU9LFBHNP-B283
Description:
CMC 56MH 130MA 2LN TH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
UU9LFBHNP-B283
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2005
  • Series
    UU
  • Size / Dimension
    0.650Lx0.433W 16.50mmx11.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Depth
    12.5mm
  • Inductance
    28 mH
  • Max DC Current
    130mA
  • Lead/Base Style
    Pin
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    13Ohm
  • Current Rating (Max)
    130mA
  • Inductance @ Frequency
    56mH @ 1kHz
  • Height
    16.51mm
  • Length
    16.51mm
  • Width
    10.9982mm
  • Height (Max)
    0.650 16.50mm