  • URG2012L-121-L-T05
URG2012L-121-L-T05
advertisement
Manufacturer No:
URG2012L-121-L-T05
Manufacturer:
Susumu
HK JDW NO:
740-URG2012L-121-L-T05
Package:
0805 (2012 Metric)
Description:
URG Series, Thin Film, 120Ohm, 0.1W 1/10W, ±0.01%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 322
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
URG2012L-121-L-T05
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    URG
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Feature
    Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    120Ohm
  • Composition
    Thin Film
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm