  • UPS-STL12-50-600
UPS-STL12-50-600
advertisement
Manufacturer No:
UPS-STL12-50-600
HK JDW NO:
857-UPS-STL12-50-600
Description:
UPSPRO 600W 600VA, 12VDC 20A UNR
Step5Bar-code shipping tag
UPS-STL12-50-600
  • Series
    UPSPro®
  • Size / Dimension
    24.114Lx24.114W 612.50mmx612.50mm
    General Purpose, Industrial Control
  • Approval Agency
    CE, UL
  • Voltage - Input
    120VAC 240VAC
  • Voltage - Output
    12V
  • Power - Rated
    600W
  • Height
    17.543 445.60mm