  • UPS-ST24-50
UPS-ST24-50
advertisement
Manufacturer No:
UPS-ST24-50
HK JDW NO:
857-UPS-ST24-50
Description:
UPSPRO 120W 1200VA, 24VDC REGULA
Step5Bar-code shipping tag
UPS-ST24-50
  • Series
    UPSPro® ST
  • Size / Dimension
    24.016Lx15.000W 610.00mmx381.00mm
  • Voltage - Input
    120VAC 240VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Power - Rated
    120W
  • Height
    14.016 356.00mm