  • TYETACSANF-19.200000
TYETACSANF-19.200000
advertisement
Manufacturer No:
TYETACSANF-19.200000
HK JDW NO:
776-TYETACSANF-19.200000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 4985
Step5Bar-code shipping tag
TYETACSANF-19.200000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    2.8V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    19.2MHz
  • Max Supply Current
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm