  • TYECACSANF-30.000000
TYECACSANF-30.000000
advertisement
Manufacturer No:
TYECACSANF-30.000000
HK JDW NO:
776-TYECACSANF-30.000000
Step5Bar-code shipping tag
TYECACSANF-30.000000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Max Supply Current
    2.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm