  • TXETDDSANF-19.200000
TXETDDSANF-19.200000
advertisement
Manufacturer No:
TXETDDSANF-19.200000
HK JDW NO:
776-TXETDDSANF-19.200000
Quantity:
In Stock : 17998
Step5Bar-code shipping tag
TXETDDSANF-19.200000
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
    TCXO
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    3V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    19.2MHz
  • Max Supply Current
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm