  • TX257A-D3-1-50.000-3-4
TX257A-D3-1-50.000-3-4
advertisement
Manufacturer No:
TX257A-D3-1-50.000-3-4
Manufacturer:
Raltron Electronics
HK JDW NO:
653-TX257A-D3-1-50.000-3-4
Package:
10-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TX257A-D3-1-50.000-3-4
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    10-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    TX257
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppb
  • Output
    HCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    10mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm