  • TVETDLSANF-12.288000
TVETDLSANF-12.288000
advertisement
Manufacturer No:
TVETDLSANF-12.288000
HK JDW NO:
776-TVETDLSANF-12.288000
Step5Bar-code shipping tag
TVETDLSANF-12.288000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Max Supply Current
    1.5mA
  • Height
    1.1938mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm