  • TVEABCJANF-26.000000
TVEABCJANF-26.000000
advertisement
Manufacturer No:
TVEABCJANF-26.000000
HK JDW NO:
776-TVEABCJANF-26.000000
Step5Bar-code shipping tag
TVEABCJANF-26.000000
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    1%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    26MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Oscillator Type
    CMOS
  • Output Load
    15 pF
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Aging
    1 PPM/YEAR
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Frequency Deviation/Pullability
    5 ppm